Реєстрація
1
Зачекайте будь ласка...
Як перевірити товар:
Сьогодні - Всесвітній день захисту прав споживачів

15 березня відзначається найважливіше свято для всіх жителів планети — Всесвітній день захисту прав споживачів.

Датою для святкування цього дня була обрана річниця з дня історичного виступу американського президента Джона Кеннеді 1961 року, в якому він назвав основні права кожного споживача. Вони залишаються актуальними й досі. Це право на безпеку, на інформацію, на вибір і на захист своєї думки.

Зараз під час святкування Всесвітнього дня захисту прав споживачів прийнято говорити про інші найважливіші принципи взаємодії виробника і споживача товарів. Зокрема, на всіх рівнях сьогодні декларується право людини на відшкодування збитку при купівлі неякісного товару. Крім того, в цьому аспекті зараз розглядається і право кожного з нас на проживання в здоровому навколишньому середовищі.

Всесвітній день захисту прав споживачів відзначають з 1983 року. Тоді свято закріпили в міжнародному календарі.

Всесвітній день прав споживача – це ще одна нагода для застереження бути пильними і обачними.  На сьогоднішній день, в Україні стан справ споживчого ринку викликає занепокоєння. Саме тому Всеукраїнська система "ЗАХИСТ ОРИГІНАЛУ" захищає товар від підробок та допомагає ідентифікувати продукцію., дає можливість особисто споживачеві виявляти та боротись з підробками, протидіє фальсифікованій та неякісній продукції. 

Шукайте на товарі нашу символіку та будьте впевнені в оригінальності придбаного товару.

Сердечно вітаємо Вас з нагоди професійного свята - Всесвітнього дня прав споживача!