Реєстрація
1
Зачекайте будь ласка...
Як перевірити товар:
У Луганську оперативники вилучили з продажу велику партію неякісних тютюнових виробів

Співробітники підрозділів Державної служби боротьби з економічними злочинами Луганського міського управління внутрішніх справ та Артемівського райвідділу міліції спільно з представниками податкової міліції вилучили велику партію тютюнової продукції з ознаками підробки. 

Понад 72 тисячі пачок тютюнових виробів різних товарних марок‚ як вітчизняного виробництва‚ так і імпортного зберігалися на складі приватного підприємства і чекали своєї подальшої реалізації. Цигарки були марковані акцизними марками. За правилами‚ наявність акцизу повинно гарантувати покупцеві якість товару‚ що купується. Та ось ці контрольні марки були з ознаками підробки‚ а самі сигарети небезпечні для здоров'я‚ оскільки виготовлені з порушенням норм виробництва. 

Тіньовий бізнес із торгівлі недоброякісною тютюновою продукцією був організований за всіма правилами кримінального жанру - з цілим набором порушень‚ які виявили правоохоронці. По-перше‚ добра частина імпортних сигарет була ввезена на територію України з порушенням чинного законодавства‚ по-друге‚ працівники приватного підприємства вели податковий облік так‚ щоб ухилитися від сплати податків у повному розмірі. А операції‚ пов'язані з продажем цигарок за готівку‚ у податкових звітах не відображалися. 

Під час обшуку правоохоронці вилучили не тільки цигарки‚ а й бухгалтерські документи з реалізації фальшивої тютюнової продукції‚ комп'ютерну техніку‚ за допомогою якої велася подвійна бухгалтерія. 

Як з'ясувалося‚ незаконний бізнес заповзятливий луганчанин організував у травні цього року. Йому допомагали троє працівників. Зараз всі матеріали передані в слідчий відділ Луганського міського управління ГУМВСУ. А партію вилучених цигарок направлено на експертизу. 

Факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 227 «Випуск або реалізація недоброякісної продукції» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає міру покарання - штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Триває досудова перевірка. 

Прес-служба ЛМУ ГУМВС 
України в Луганській області 

Джерело: http://ukrzahid.com