Реєстрація
1
Зачекайте будь ласка...
Як перевірити товар:
У Києві відбувається масова торгівля фальшивими військовими нагородами

Напередодні святкування  70 - річниці визволення Києва від німців  в інтернет-мережі з'явилося безліч оголошень про продаж і купівлю медалей і орденів . Причому  більшість військової атрибутики  - підробки. Експерти відзначають‚ що оригінал у порівнянні з підробкою майже ідентичні‚ побачити фальшивку можуть лише професіонали. 


Але все ж таки відмінності є. В нагородах є відмітки‚ за якими визначають оригінал‚ - штамп верстата‚ емаль‚ метал . 
Враховуючи те‚ що з кожним роком ціни на медалі та ордени ростуть‚ тому і збільшується кількість фальшивок.  Так‚ якщо на початку 90-х на «чорному» ринку медалі Ушакова і Нахімова можна було купити за $ 120-150‚ то зараз вони продаються у десять разів дорожче.

Крім того‚ столичні ветеранські організації скаржаться‚ що в їхні ряди  намагаються стати самозванці‚ які видають себе за визволителів і навішують на груди  фальшиві медалі.
Справжні ветерани вміють відразу розпізнати хто аферист а хто справжній герой.  Аферисти ідуть у військомати з проханнями знайти нібито втрачене посвідчення‚ а в соцслужби - за пільгами»‚ - розповіли в організації ветеранів Деснянського району. Про аналогічні факти заявляють і в раді ветеранів Голосіївського району.

Нагадуємо‚ що 6 листопада відзначається 70-річчя визволення Києва від фашистських загарбників. Цей день в Києві оголошено вихідним днем. У зв'язку зі святом в цей день в столиці заплановані масштабні заходи.

Джерело: uapress.info