Реєстрація
1
Зачекайте будь ласка...
Як перевірити товар:
Фальшивомонетник розповсюдив по Україні 10 тисяч доларів!

На Дніпропетровщині затримали фальшивомонетника-рецидивіста‚ який розповсюджував підробки по усій території України. Про це повідомили у прес-службі ГУМВС України у Дніпропетровській області.

Під час обшуку в помешканні зловмисника правоохоронці крім фальшивих купюр виявили кліше‚ заготовки для виготовлення грошових купюр номіналом 100 доларів США‚ різноманітні хімічні розчинники та барвники‚ мікроскоп‚ підробний паспорт та іншу техніку‚ необхідну для виготовлення фальшивок.У 2009 році чоловік вийшов з місць позбавлення волі‚ де відбував покарання за подібний злочин. В орендованій у м. Синельникове квартирі він облаштував справжню лабораторію з виробництва фальшивих грошей. Для виготовлення кліше йому знадобилося більше року‚ а технологія виробництва однієї купюри тривала два тижні. Та це не завадило зловмиснику виготовити понад 10 тис. фальшивих доларів. Купюри мали майже всі ступені захисту‚ тож любитель «швидких» грошей з легкістю збував їх в обмінниках та навіть банківських установах.

Наразі стосовно фальшивомонетника порушено кримінальну справу за ознаками злочину‚ передбаченого ч. 2 ст. 199 Кримінального Кодексу України – виготовлення‚ зберігання‚ придбання‚ перевезення‚ пересилання‚ ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів‚ збуту або збут підроблених грошей‚ державних цінних паперів‚ білетів державної лотереї‚ марок акцизного збору чи голографічних захисних елементів. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо‚ кілька міісяців тому у Луганську‚ співробітники міліції затримали чоловіка‚ підозрюваного у виготовленні фальшивих грошей. В ході обшуку‚ у 46-річного жителя Алчевська вилучили бблизько 40 тисяч гривень‚ номіналом по 100 гривень. а також комп'ютерну техніку‚ фарбу та папір.

Підозрюваного було затримано в Сумах‚ де він розплатився підробленою 100-гривневою купюрою. Також він збував підроблені гроші у Харківській області.

Джерело: uapress.info