Реєстрація
1
Зачекайте будь ласка...
Як перевірити товар:
У Києві розгорівся скандал з відомою торговельною мережею побутової техніки через контрафакт

Найгучніший бізнес-конфлікт за всю історію України. Дерспоживстандарт пішов війною на мережі побутової техніки. Ревізори запевняють: мають інформацію, ніби 60% імпортних побутових приладів – контрафакт.

Найбільших репресій зазнала торговельна мережа «Ельдорадо». Її вже оштрафували на 103 мільйони гривень – за результатами двох перевірок. А лише за вчора ревізори обійшли ще 50 магазинів.

«Ми надзвичайно здивовані тим, що відбувається. Тому що перевіряючий орган прийшов, провів перевірку, виніс незаконне рішення. Ми не можемо отримати коментарів по ньому. Наші заяви і опротестування не приймаються. Виглядає, як спроба переділу ринку або просто упереджене ставлення», - каже генеральний директор торгової мережі «Ельдорадо» Сергій Цибульський.

Тим часом Держінспекція розіслала листи до штаб-квартир найбільших виробників побутової техніки. Місцевим представництвам тут не довіряють.

«Приїдуть спеціалісти, і повірте: ми наведемо лад на ринку побутової техніки України. Тому що у нас на території їх представництва. Вони просто підтримують сьогодні нечесний бізнес», - каже голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов.

Компанії-постачальники і сама торговельна мережа називають звинувачення абсурдом. «Ельдорадо» вже попросила захисту від контролерів у прокуратурі та подала в суд. Все ж тут не виключають можливості вирішити конфлікт мирно – за кругли столом.

Джерело: fakty.ictv.ua