Реєстрація
1
Зачекайте будь ласка...
Як перевірити товар:
СБУ виявила фальсифікат в одній з аптечних мереж України

Служба безпеки України спільно з Державною службою України з лікарських засобів викрила та припинила факт продажу на території України фальсифікованих медичних препаратів однієї з вітчизняних фармацевтичних компаній через свою аптечну мережу. Про це повідомляє прес- центр СБУ.

Згідно з повідомленням , з ініціативи СБУ була проведена перевірка в ряді аптек , розташованих на території Полтавської та Харківської областей. За результатами перевірки встановлено , що більше 40 найменувань препаратів вітчизняного та іноземного виробництва , які користуються широким попитом у населення , мають ознаки підробки. Зокрема , маркувальна етикетка фальсифікату виготовлена ​​з порушенням загальних стандартів: серія препарату і термін його придатності на упаковці нанесені вручну , є помилки в написанні компанії- виробника і т.д.

З незаконного обігу правоохоронці вилучили майже 500 упаковок лікарських засобів. Зразки ліків направлені на експертизу .

За результатами виявлених порушень у аптечних закладів було анульовано ліцензію на роздрібну торгівлю лікарськими препаратами.

Розпорядженням Державної служби України з лікарських засобів реалізація та застосування тих серій медичних препаратів , відносно яких виникла підозра у фальсифікації , заборонено до завершення перевірки .

За даним фактом Службою безпеки України розпочато кримінальне провадження за ознаками складу злочину , передбаченого ст. 305 Кримінального кодексу України .

Джерело: for-ua.com