Реєстрація
1
Зачекайте будь ласка...
Як перевірити товар:
ПРО КОМПАНІЮ

Група компаній Protection GROUPE міжнародна структура‚ яка є лідером українського ринку в сфері інформаційного захисту.

Наша компанія взяла на себе нелегке завдання‚ дати кожному можливість переконатись в оригінальності придбаного товару. Адже підробки (фальсифікати‚ контрафакти)‚ на які ми витрачаємо власні кошти і врешті споживаємо‚ шкодять Вам та Вашим близьким. Непоодинокі випадки також і летальних наслідків‚ причиною яких є саме неякісні товари.

В наш час важко відрізнити підроблений товар від справжнього. Фальсифікатори роблять усе можливе аби споживачі візуально не могли визначити оригінальність придбаного продукту.

Ми даємо можливість кожному‚ хто небайдужий до свого здоров’я та здоров’я своїх близьких‚ безкоштовно та на 100% бути впевненим в оригінальності придбаного товару (не важливо чи це продукти харчування‚ одяг‚ промислові чи інші товари).

about

Для використання системи «ЗАХИСТ ОРИГІНАЛУ» шукайте на товарі нашу символіку‚ стирайте захисне покриття та вводьте код на сайті or-za.com. Також можна відправити SMS на номер 7711 (вартість одного повідомлення згідно тарифного плану Вашого оператора‚ без додаткових стягнень). Або зателефонувати на гарячу лінію за номером 0800 50 22 88 (дзвінки в межах України – безкоштовні). Який би варіант Ви не обрали‚ в результаті отримаєте у відповідь детальну інформацію про Ваш товар. В разі якщо продукт фальсифікований‚ Вас проінформують надіславши відповідне повідомлення на сайт‚ через SMS‚ або менеджери CALL-центру Вас про це сповістять (все залежить від того‚ як саме Ви перевірятимете товар).

Кожний код є індивідуальний і НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ!!!

У випадку повторного введення коду Ви будете про це повідомленні.