Реєстрація
1
Зачекайте будь ласка...
Як перевірити товар:
Поради виноробів : як відрізнити натуральне вино від фальсифікату

Поради виноробів : як відрізнити натуральне вино від фальсифікату


 

В Україні 30% вин - підробка!
Винороби розповіли , що 30% вина , яке продається в Україні , є підробкою. У нас щорічно виробляється 30-32 млн декалітрів вин , але країна просто не може виростити необхідний для цього урожай винограду.
На шо потрібно звертати велику увагу при купівлі вина , щоб не придбати продукт низької якості?


Як підробляють?


До інтернаціональних способів підробки , які застосовують у багатьох країнах відносять часткову або повну заміну вин на винні напої , неправильне зазначення групової приналежності вина ( підробка газованих вин або газованих винних коктейлів під ігристі вина) , спотворення географічного походження вина ( видача болгарських , угорських , молдавських вин за вина французькі , іспанські , італійські ) , підробку марочних найменувань ( випуск контрафактної продукції).


Вибираємо вино                                    

Місце
Купувати вино тільки в магазинах. Краще якщо це будуть спеціалізовані магазини , або фірмові магазини відомих виробників.

Ціна
Вино дешевим не буває , якщо ціна нижче 30 грн за пляшку - перед вами гарантований фальсифікат.

Пляшка
У глиняному тарі вино краще не купувати , на полицях магазинів таке вино не збереже своїх якостей.
Марочні і колекційні вина захищають від сонячних променів і розливають в пляшки темного скла.
Дані на етикетці , пробці і кольоретці ( додаткова етикетка на шийці пляшки ) повинні збігатися з даними на пробці. На етикетці має бути проставлена ​​дата розливу заводським штампом. Якщо її без зусиль можна стерти - це підробка.
На етикетці справжнього вина є словосполучення « натуральне вино». Якщо вказано, що продукт « спеціальний » , значить таке вино приготовлено з концентрату .
Пробка має бути міцна , що не кришиться , що не засохла без плям і ознак цвілі.

Колір
Натуральні білі вина мають інтенсивну солом'яну забарвлення без зеленуватих тонів і характерний аромат , який відповідає сорту винограду.
Червоні натуральні вина повинні бути інтенсивно пофарбовані , мати характерний аромат сорту.
Білі ігристі вина повинні мати слабке забарвлення жовтувато -зеленуватого відтінку ; букет легкий , з квітковим тоном без характерних відтінків якого-небудь сорту винограду.
Вино не повинно бути з осадом.

Смак і запах
У натурального вина не може бути « хімічний» занадто яскравий смак і запах. Винороби радять покращувати культуру пиття . Потрібно знати смак справжнього вина , спробувавши його хоча б один раз , ви зможете відрізнити справжню продукцію від фальсифікату - «пам'ять» смакових рецепторів добре запам'ятовує смак.


Три тести з визначення натурального вина

Джерело:  www.aif.ua