Реєстрація
1
Зачекайте будь ласка...
Як перевірити товар:
Молоко на прилавках – фальсифікат на 80%

Молоком‚ яке продають на ринках і у торговельних мережах‚ називають молоковмісні продукти‚ в яких є шкідлива пальмова олія‚ – каже депутат Волиньради Андрій Турак.


Про це обранець громади і директор підприємства‚ яке виробляє молочні продукти під ТМ «УгринівМолоко»‚ розповів у програмі «Ваш депутат».


Андрій Турак підтримує ініціативу розділити молочні і молоковмісні продукти і продавати їх за різною ціною.

Так‚ наразі Верховна Рада у першому читанні прийняла законопроект‚ який визначає і зобов’язує підприємців продавати молочні і молоковмісні продукти на різних стелажах для того‚ щоб споживач міг сам вибрати‚ що ж вживати. «І ціна теж буде відповідна»‚ – зазначив депутат-підприємець.

«Якщо сьогодні на ринку‚ в торгівельній мережі‚ я вважаю‚ 80 % - це фальсифікат. Бо треба розділити‚ що таке молочні продукти і що таке молоковмісні продукти. Молочні продукти – ті‚ які зроблені з молока‚ без всяких добавок і рослинних жирів. А молоковмісні продукти – ті‚ в які дозволяється згідно з нашими законами вносити пальмову олію‚ а це – надзвичайно шкідливий продукт‚ різні добавки – «єшки». І в нас все на одній полиці»‚ – обґрунтував свою позицію Андрій Турак.
Джерело: www.volynpost.com