Реєстрація
1
Зачекайте будь ласка...
Як перевірити товар:
Майже сто тисяч пляшок підробленої горілки вилучили в Києві під час Новорічних і Різдвяних свят

У Києві оперативниками Міндоходів вилучено близько ста тисяч пляшок підробленої горілки вартістю близько двох з половиною мільйонів гривень. Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у м.Києві – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Ігор Усик, інформує прес-служба ГУ Міндоходів у м.Києві.

За його словами, напередодні Нового року оперативниками було затримано вантажний автомобіль, який перевозив близько 42 тисяч пляшок горілки місткістю 0,25 літра. Не зважаючи, що на пляшках були етикетки одного із відомих брендів, і сама горілка, і марки акцизного податку, наклеєні на пляшках, мали явні ознаки підробки, саме тому було прийнято рішення про вилучення вантажу.

Під час проведення слідчих дій по кримінальному провадженню, розпочатому за фактом незаконного транспортування з метою збуту лікеро-горілчаних виробів, фахівці столичного управління Міндоходів встановили, що автомобіль завантажувався в одному з населених пунктів Київської області, де ймовірно і знаходиться склад з горілчаним фальсифікатом.

Отримавши в перші дні Нового року відповідну ухвалу суду, слідчі завітали з обшуком на склад, де було вилучено ще майже 55 тисяч пляшок горілки місткістю 0,5 літра з ознаками підробки.

Загалом з незаконного обігу було вилучено близько 4 тисяч декалітрів підробленої горілки загальною вартістю близько двох з половиною мільйонів гривень.

«Вважаю, що завдяки вилученню цієї партії фальсифікованого алкоголю нам вдалося зберегти життя та здоров’я  багатьох киян та гостей столиці, які могли спокуситися низькою ціною та придбати його з нагоди Новорічних і Різдвяних свят» – зауважив Ігор Усик.

Джерело: www.kreschatic.kiev.ua