Реєстрація
1
Зачекайте будь ласка...
Як перевірити товар:
Контрафактна косметика та парфуми що містять мишяк та канцерогени продаються по всьому світу

Американські правоохоронні органи зафіксували сплеск незаконних продажів по всьому світу контрафактної косметики й парфумів, що містять миш'як та канцерогени, яку видають в Інтернеті за продукцію відомих брендів зі знижкою.

"Інтернет-мережа надала фальсифікаторам доступ до покупців по всьому світу,тож злочинці дедалі частіше вдаються до підробки засобів особистої гігієни, декоративної косметики а також інших контрафактних споживчих товарів", - зауважили у ФБР.

У бюро також визнали цей вид незаконної діяльності таким, що має "мінімальний рівень ризику" для злочинців, оскільки причетні особи зазвичай проживають за кордоном.

Американські установи провели дослідження вилучених зразків та виявили в них цілий список елементів, небезпечних для здоров'я людини. Так, фальшива косметика, за даними тестів, часто містить миш'як, берилій, кадмій (всі відомі канцерогени) разом з високим рівнем алюмінію і небезпечними бактеріями. Деякі з цих продуктів викликають появу у людей вугрів, псоріазу, висипу й очних інфекцій, стверджують дослідники.

У підроблених парфумах виявлено канцерогени та іноді навіть сечу. Як правило, після їх вживання можуть виникнути серйозні шкірні висипання, попереджають лікарі.

Варто зауважити, що контролюючі органи США ставляться до сертифікації продуктів, які потрапляють на ринок, а також до захисту прав споживачів набагато серйозніше, ніж відповідні структури в багатьох інших країнах. Утім навіть за таких умов боротися зі злочинними схемами проникнення в країну контрафактних товарів зазвичай непросто.

Отже, як нефахівцеві розрізнити потенційну підробку та не стати "клієнтом" фальсифікаторів? Для цього іноді достатньо дотримуватися простих правил. Передусім, найбільше шансів придбати контрафакт - це купити його в несертифікованих точках продажу (наприклад, в інтернеті) за "привабливою" ціною, яка значно нижча оригіналу. Не піддавайтеся емоціям, коли побачите на ціннику крупними літерами "Розпродаж", а краще дізнайтеся, чи має продавець необхідні ліцензії на торгівлю такими товарами.

Джерело: www.ukrinform.ua