Реєстрація
1
Зачекайте будь ласка...
Як перевірити товар:
Фальшивий «Аdidas» шили у Чернівцях

У Чернівцях працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ) виявили підпільний цех з пошиття спортивного одягу марки «Adidas».

Про це повідомили в секторі зв'язків з громадськістю УМВС України в області.

«Співробітники УДСБЕЗ в Чернівецькій області припинили діяльність іноземця, який відкрив приватне підприємство з пошиття спортивного одягу відомої марки. Вилучено понад 500 одиниць готової продукції. Реалізовували підробки у мережах магазинів на території області та через інтернет по всій країні», - йдеться в повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за фактом незаконного використання знаку для товарів і послуг фірмового найменування (ст. 229 Кримінального кодексу України).

Логотип Adidas в усі часи означав якісний спортивний одяг. Останнім часом світ просто збожеволів, нас переслідує якийсь «адідасбум». Напевно, кожна людина має у своєму гардеробі що-небудь від Adidas. 

Світ перевернувся. Весь світ носить Adidas, причому спортивний одяг все швидше переходить з рангу «виключно спортивна» в своєрідний міський стиль. Все частіше можна побачити дівчат у толстовках і кросівках, крокуючих в університет. Популярність спортивного одягу просто зашкалює. Природно, у такого розкрученого бренду, як Adidas, велика кількість підробок. Оригінал-Захист нагадує про величезну кількість контрафактої і підробленої продукції цього бренду. Нижче подана інструкція, як вберегти себе від купівлі фальсифікату Так як же відрізнити фейк від оригіналу і не переплачувати величезні гроші за підробку?

Інструкція
  1. По-перше, купуйте речі в ексклюзивних магазинах Adidas Sport або Adidas Original. На ринку є величезна ймовірність, що вам, грубо кажучи, впарять підробку, яка розповзеться по швах через кілька місяців, а вам буде прикро і неприємно за викинуті на вітер гроші.
  2. По-друге, вибираючи ту чи іншу модель, обов’язково подивіться на офіційному сайті, в яких кольорах вона доступна. Підробкам зазвичай притаманний політ фантазій.
  3. По-третє, завжди дивіться на якість речей. На оригіналах шви рівні, краї одягу акуратно оброблені. Підробки бувають виконані з використанням ниток низької якості. Як правило, стежки є нерівномірними, з великим відривом один від одного. Зшито поспішно і недбало.
  4. По-четверте, справжня адидасовские одяг на бирках має серійні номери. А на взуття біля правої і лівої пари дані серійні номери ніколи не збігаються. Що стосується фейків, то добре, якщо на взутті будуть матися хоча б однакові серійні номери. Це в кращому випадку, в гіршому — їх взагалі може не бути.
  5. По-п’яте, звертайте увагу на упаковку. На ній має бути зображений офіційний логотип, і вона повинна бути зроблена з якісного поліетилену.
  6. І, звичайно ж, основне — ціна. Не піддавайтеся спокусі, не купуйте дешеві речі. Ціна ніколи не буде нижчою за ту, яка вказана на офіційному сайті Adidas. Як відомо, скупий платить двічі. Не переплачуйте.