Реєстрація
1
Зачекайте будь ласка...
Як перевірити товар:
Цемент - фальсифікат потрапляв на ринок під ім'ям відомого бренду

Користуючись тим , що марка « DYCKERHOFF » - ім'я авторитетне і відоме на будівельному ринку , миколаївські ділки організували кілька цехів по фасуванню низькоякісного цементу , який упаковували в мішки з назвою популярного бренду. Злочинна діяльність була припинена співробітниками УДСБЕЗ УМВС України в Миколаївській області.

Дешевий матеріал надходив у цеху з сусідніх областей. Фальсифікат під популярним ім'ям був дуже низької якості. Але оборот у бізнесменів був великий , і приносив зловмисникам хороший заробіток.

Під час обшуків правоохоронці вилучили ємності для зберігання цементу , обладнання для перевезення і вивантаження , більше 1,5 тисячі мішків з логотипом , мішки з цементом - більше 1400 , цемент фасований . Вилучене обладнання було оцінено більш ніж в 300 тисяч гривень.

За фактом співробітниками УМВС України в Миколаївській області внесено відомості за ознаками кримінального злочину за ст. 229 КК України ( передбачає незаконне використання знака для товарів і послуг , фірмового найменування , кваліфікованого зазначення походження товару) , повідомляє СЗГ УМВС України в Миколаївській області.

Джерело: www.niknews.mk.ua